Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NYME-EMK erdőmérnöki képzésérő...

NYME-EMK erdőmérnöki képzéséről vélemények?

Figyelt kérdés

Nézegettem véleményeket az nyme-ről itt,elég rossz neve van.

Én oda felvételiztem(kb. 440 pontom lesz),aki odajár az tudna valamit mondani esetleg,hogy milyen?

Van ott ismerősöm akit szoktam kérdezni,ő azt mondta,hogy az nyme elég gyenge de ez a képzés ez elit képzés,illetve most a vizsgák miatt nem zavarom(úgysem irna vissza).

Vélemények?



2012. máj. 16. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
elgagyult az egész erdőmérnöki képzés, egyetlen szigorlat sincs már (és erdőmérnökre sincs szükség: 12 ezer ha jut egy és nem kell több) Még várható leépítés, pl nálunk az erdőfelügyeletnél.
2012. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* jut egy erdészre
2012. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Érdekes,én azt olvastam,hogy a végzettek 80%-a egy hónapon belül talál munkát :D

Egyébként nekem az elsajátítható tudás a lényeg,nem a munkahely,ugyanis családi vállalkozást viszek tovább(illetve bővítem).

2012. máj. 16. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!