Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem van külföldikén...

Mennyi esélyem van külföldiként bejutni magyar egyetemre?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
64,54 %
2012. máj. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem egy kicsit több, 69,452478%
2012. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
viccet félretéve, úgy tudom simán lehet, nekem több évfolyamtársam is van aki a környező országokból jött pestre tanulni (pl. Felvidék, Vajdaság.. stb.)
2012. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megeshet, hogy más az itteni tanmenet, így aztán rá kell gyúrnod az itteni érettségire / felvételire... de ennyi. (persze egyszerűbb leírni, hogy ennyi, mint megtenni :) )
2012. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ugy tudom hogy csak atszamoljak az ithon erettsegim meg az elmult 2 ev atlagat pontokba
2012. máj. 28. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan az orvosira felvételizni kellett Biológiából annak is, aki amúgy Erdélyben leérettségizett, és kitűnő volt világ életében. Nem mentették föl alóla, de miért is tennék? Az elképzelhető, hogy ahol nincs felvételi, ott pusztán az érettségit valóban elfogadják!
2012. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
* biológiából
2012. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!