Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy működik a bekerülés az...

Hogy működik a bekerülés az egyetemre?

Figyelt kérdés
Ha az első helyre nincs elég pontom és lecsúszok a második vagy harmadik helyre, ahova lenne elég pontom, lehetséges, hogy mégsem vesznek fel oda, mert inkább azokat veszik, akik első helyen jelölték meg azt az adott szakot? vagy hogy megy ez?
2012. jún. 1. 12:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a kielégítő választ "bakker" ! szerinted itt ülök minden nap és figyelem milyen kérdéseket tettek fel eddig? HÁT NEM! az meg, hogy agyalok, szerintem természetes, gondolom te is fostál annó, hogy felvesznek-e! de ha nem, akkor én kérek elnézést, úgy sem tudom felfogni mi van.. (:
2012. jún. 1. 19:23
 12/12 anonim ***** válasza:

"szerinted itt ülök minden nap és figyelem milyen kérdéseket tettek fel eddig?"


Van kereső az oldalon.


"az meg, hogy agyalok, szerintem természetes, gondolom te is fostál annó, hogy felvesznek-e!"


Igen, de nem azért, mert halvány lila fingom sem volt arról, hogy hogyan működik a dolog.

Ugyanis tisztában voltam vele, hogy k.vára nem számít, hogy ki hanyadik helyen jelöl meg vmit.

Mert ez LOGIKUS!

2012. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!