Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kodolányi János Főiskola-turiz...

Kodolányi János Főiskola-turizmus szak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jár valaki ide közületek? Úgy általában milyen ez a suli?Mennyire nehéz elvégezni ezt a szakot? Aki esetleg már elvégezte vagy éppen itt tanul, örülnék neki ha tudna róla mesélni valamit :) Köszi!



2012. jún. 12. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
büfészak
2012. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel aztán sokra mentem.
2012. jún. 12. 17:21
 3/6 szkii ***** válasza:
100%

Sem a KJF, sem a turizmus nem örvend nagy közszeretetnek Magyarországon mostanában, úgyhogy az ilyen fajta reakciókra jobb ha felkészülsz, pláne ha oda szeretnél menni. :-)

Én voltam egyébként nyílt napon, a budapesti intézményükben, bár nem turizmusra ültem be, de az egy órás nyitó konferencia az közös volt mindenkinek, elég jó benyomást keltettek, jó volt a prezentáció, a suli épülete is tetszett, a tanárok is kedvesnek tűntek úgy általánosságban, de aztán ki tudja, nyílt napra ugye mindenki előveszi a kedvesebbik énjét. :-)

Végülis nem oda mentem, de nekem bejött, elég sok gyakorlati oktatóhelye van és az Erasmus mellett még meg lehet pályázni pár külföldi ösztöndíjat is.

Viszont a Kodolányin idén januártól nem indul államilag támogatott képzés, önköltséges mindegyik, ennek feltétlen nézz utána.

2012. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a rendes választ az előzőnek :) Igen, tudom, hogy nem indul csak fizetős szak.Akkor biztos nem lesz túl magas a ponthatár ide, ugye? Eléggé izgulok ez miatt.Egyébként én is voltam nyílt napon, és nekem is jó benyomásaim voltak a suliról.
2012. jún. 12. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak pozitív tapasztalataim vannak a suliról, nem értem miért vannak sokan negatív véleménnyel. A Turizmus Tanszéknek pl. igen elismert az oktatói gárdája, komoly gyakorlati tőkével rendelkeznek és nem mellesleg odafigyelnek a diákokra. A nemzetközi lehetőségek pedig tényleg egyedülállóak. Szerintem jó választás lehet, én csak ajánlani tudom, több végzősük is vezető pozícióban dolgozik. És a ponthatárok tényleg alacsonyabb lesznek, mintha államira mentél volna.
2012. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom mennyire aktuális még neked a kérdés, de egyik barátnőm oda jár és a 8 tárgyából kb. 6 matek ha jól emlékszem. És nem adják könnyen a kettest sem.
2012. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!