Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvosok, leendő állatorvo...

Állatorvosok, leendő állatorvosok?

Figyelt kérdés
Milyen a Szent István állatorvosi egyetem?Hány embert támogat az állam?Milyen szakmákban lehet elhelyezkedni?Mennyit kerestek?Milyen az oktatás és milyen az iskola állapota?Nagyon nehéz bejutni?Milyen jegyekkel és érettségivel vesznek fel?Miket vesznek figyelembe?

#állatorvosi-egyetem
2012. júl. 3. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Na, én is állatorvosnak készülök, úgyhogy ez érdekelne! :D Amit tudok:a bejutás nem könnyű, de nem is lehetetlen. Küzdeni kell érte. Érettségi emelt biosz és kémia kell, ezenkívül jól jön a nyelvvizsga is (plusz pont).
2012. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

felmész felvi.hu-ra és tádádááámmm ott van minden.

na de azért: a suli klassz, nem hiperszuper( plazma tv a folyosón stb nincs), de sztem megfelelő. bejutás:tavaly 425 volt a ponthatár,ezéven még nem tudni mi várható az 500as rendszer miatt. jövőre már 2 emelt kell,szal nyelvvizsga kb semmit nem ér,max dísznek mivel a két emelt kimeríti a megszerezhető pluszpontok egészét.

a keresetről nem tudok.

az hogy milyen jegyek kellenek, könnyen kiszámolgathatod abban a tudatban,hogy mennyi a ponthatár. megsúgom jó ha kitűnő vagy,márcsak azért is hogy a tanulmányi pontod meglegyen a 100, a pluszpont is 100, az érettségi átlag jó ha veregeti a 90%ot, a kémia és emelt érettségi meg kb.80% kell hogy legyen. ( nekem igy vannak a pontjaim és kb. remgek hoyg felvesznek-e ezéven :S

2012. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
tényleg minden fent van a felvin...:) a suli nagyon szuper!szerintem jól felszerelt! elég nehéz bejutni,én 93%os kémiával és 88%os biosszal jutottam be tavaly...:)
2012. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!