Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » II. Rákóczi Ferenc Gimnázium...

II. Rákóczi Ferenc Gimnázium (Budapest). Milyenek az emberek, vélemények?

Figyelt kérdés
Nehéz az iskola? Megéri ide járni? Milyenek a tanárok és a diákok? Valaki azt mondta, hogy oda csak "sznobok" járnak

2012. júl. 13. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A Rákóczi se nem túl erős, se nem túl gyenge, egyszóval egy közepesen erős iskola. Helyileg nagyon jó, az iskola kinézete nagyon modern, sokan jelölik meg felvételinél ezt a sulit, szóval van honnan válogatniuk. A tanulók 100%-a körzeti iskolákból mennek oda, ebből úgy 95% valóban gazdag. Az iskola mindezek ellenére elég liberális, láttam már bemenni arabot, emóst, romát, sokféle embert.


Az, hogy valaki "sznob", téged amúgy miért irritál? Legyen, ha nem szemétkedik, nem? Én is Rózsadombi vagyok, elég sok a "sznob" ismerősöm, sőt, ismerek híres emberek gyerekeit is, de nem járnak Gucci, meg Louis Vuitton táskákkal. Ezt csak a szegény, buta emberek képzelik így. Az meg, hogy Nekem milyen a Rákóczi, az is egy dolog. Lehet Nekem jó, szerethetnek engem a tanárok, diákok, és leírhatom én azt Neked, ha egyszer téged majd utálni fognak, mert te az vagy, én meg ez. Mindenkinek más.

2012. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kissé félreértetted a kérdést.

Én ezt csak megkérdeztem, mert az egyik ismerősöm oda jár iskolába, és ő ezt mondta. Egy szóval sem mondtam, hogy ez rossz lenne.

2012. szept. 23. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonlókat mondanak még a Móriczról is
2015. febr. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
annak, aki hamarosan jelentkezne oda: tavaly ballagtam, imádtam minden percét, azóta is gyakran visszasírom. szerettem a tanáraimat, az osztálytársaimat, igaz barátságok alakultak ki
2023. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!