Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teljes felmentést kaptam...

Teljes felmentést kaptam tesiből. Kell majd járnom gyógytesire?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Kell. De a gyógytesi jó.
2012. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem elég negatív tapasztalataim vannak vele, de természetesen járni fogok, ha az iskola előírja. Az, hogy kell-e azért merült fel bennem, mert a doki nem írta a papíron, hogy testnevelés helyett gyógytestnevelést javasolja. Csak azt, hogy úszást és biciklizést.
2012. júl. 25. 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az úszás a gyógytesi.
2012. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mi a panaszod ami miatt felmentettek?
2012. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen vagy gyógytesin úszás. Nálunk sima testnevelés volt csak könnyített és azzal foglalkoztattak amivel rendbe tudtak tenni valamennyire és amit szabadott csinálnom. Nálunk csak havonta volt úszás gyógytesin.

Egyébként kell, de ezt majd az iskola orvos fogja majd eldönteni meg a tesitanárod. De ezt még év elején tisztáznod kellene hogy akkor ne osztályozzanak belőle.

2012. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves Utolsó,


megkérdezhetem miket csináltattak veled? Illetve, hogy mért kellett könnyítettre járnod?

2012. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Instabil csípővel születtem, de nagy ívben tettek rá, ezért a csont alig-alig van benn az ízületi vápában, klassz kis gerincferdülés és porckopás alakult ki emiatt. Igen fájdalmas tud lenni.
2012. júl. 26. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!