Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leendő felsőoktatási tanulok....

Leendő felsőoktatási tanulok. Ti nem izgultok?

Figyelt kérdés

Akit most felvettek. Nem féltek, hogy milyen lesz bekerülni a koliba új közösségbe, a suliba az ismerkedés... Én attól is parázok, hogy hogyan fogom tudni mi hol van vagy mi mikor.

Ahova megyek még a várost sem ismerem tök egyedül leszek egy ismerősöm sincs ott. Ti hova mentetek tovább? Hol fogjátok kezdeni a tanévet?


2012. júl. 28. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok ahogy te...egyedül leszek, senkit nem ismerek egy ismeretlen városba...Rettegek:S:(

Én Pestre megyek...Te?

2012. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel 1évvel ezelőtt már voltam fősulis, annyira nem félek. De mivel most nem ugyanoda megyek, hanem egyetemre, egy kis para bennem van, mivel nem tudom, hogy az egyetem egyes részegységei merre találhatók. De erre lesz jó az első hét, mindent megismerek és megtanulok, hogy merre van. Hajrá! :)
2012. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell félni! :) A nagyobb egyetemeken vannak kijelölt felsőbb évesek direkt értetek. :) Hozzájuk lehet fordulni minden kérdéssel, intézni valóval és ezen felül az is valószínű, hogy a koliban első héten lesznek nyitó és gólyabulik, ilyen helyekre érdemes elmenni, avagy egy szobádba tévedő piás üveggel érkező emberke meghívását elfogadni kicsit itókázni. A szobatársakkal úgy is gyorsan összehaverkodtok, azzal nem lesz gond! :)

Na az alkoholt persze nem túlzásba vinni! Az első bulis hét után visszafogni magatokat és tanulni gőzerővel! :)

2012. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeged-TTiK és én is félek az első pár héttől, de majdcsak lesz valahogy! :) Eltévedni nem fogsz, ha mégis biztos találsz majd 100 méteres körzetben egy felsőbb évest aki segít szóval ettől én nem, csak a rengeteg újdonságtól félek.
2012. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz, nem ma jártam egyetemre, de én nagyon beégtem az első napon :) Akkor építették az ELTE-TTK-t, még nem volt átadva, ezért a TTK a bölcsészeknél és az ÁJK-n volt elhelyezve. Én meg nem igen tudtam, hogy mi-hol, és nemhogy nem találtam meg az épületet, de egy tök más egyetem előadójában kötöttem ki, ahol persze jól ki is röhögtek :))) Szóval az első órára nem értem oda :p
2012. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne aggódj, én kihagytam a gólyatábort, amikor elmentem orientációs napra, mindenki ismert mindenkit a nap végére már 4-5 ismerösöm meglett, este meg már együtt söröztünk :d

nekem kb 1 hét volt teljesen beilleszkedni bár én igen könnyen barátkozok mások szerint

2012. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kollégium meg a legjobb dolog
2012. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!