Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A váci Madách Imre Gimnáziumba...

A váci Madách Imre Gimnáziumba átvennének?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy most megyek 9.-be és a Kispesti Deákba megyek ( nagyjából költözés miatt választottam azt a sulit ) de lehet hogy jobb döntés lett volna a Madách Vácon mert tudnék koleszos lenni. Tehát Deákba 2. év végén lesz egy középfokú nyelvvizsgám angolból (5 éves suli)és 3.tól szeretnék átmenni Madáchba. Szerintetek melyik szakra vennének át? Esetleg akik oda járnak vagy jártak segítsenek. :) [link] ezek a szakok vannak ( ha valaki tényleg segíteni szeretne) köszönöm előre is:)
2012. aug. 2. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia:) Szerintem az angol nyek-et válaszd, ha angolból erősebb leszel. A többi szaknál előtérben vannak ugye az osztályt jelölő tantárgyak, mert ők arra készülnek főként akár emelt szinten. Remélem segítettem valamennyit:DD
2012. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!