Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Hunfalvy János Szakközépisko...

A Hunfalvy János Szakközépiskolában (Pest) vagy a Babits Mihály Gimnáziumban (szintén Pest) erősebb a japán nyelv oktatása?

Figyelt kérdés
És külön-külön milyen?

2012. aug. 3. 13:30
 1/1 anonim válasza:
40%

Egyik volt osztalytarsam Hunfalvyba japanos, en meg 9.be jartam a Babitsba japanos osztalyba.

Osztalytarsameknak a Hunfalvyba heti 15 vagy 20 japan orajuk volt (szerintem elokeszitos osztaly lehetett), nalunk csak heti 5. Osztalytarsam szerint jo ott a japan oktatas, nagyon szeret oda jarni, es annyira erosen tanitjak, hogy elso evben mar vizsgazniuk is kellett belole. A Babitsba meg kb. annyibol alltak a japan orak, hogy ettek-ittak, foztek, tancoltak, japan kajakat, japan tancokat. Jo, persze ez is fontos nyelvtanuluasnal, hogy megismerd az adott kulturat, de komolyan semmi mast nem csinaltak... Szerintem a Hunfaly a jobb ilyen teren.

2012. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!