Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy tanár tehet azért különbsé...

Egy tanár tehet azért különbséget a hallgatók közt, hogy ki melyik könyvet veszi meg? Részletek lent.

Figyelt kérdés

SE-re jelentkeztem,fel is vettek dietetikus szakra. :) Nézegetem az egyik tantárgy követelményeit(Anatómia)s van felsorolva 6-7 atlasz hogy abból elvileg bármelyik jó,de az egyik használtam is 20,újonnan meg 40.De a felsorolt könyvek közt az egyik "csak" 6ezer újonnan. Az anatómia tanár éreztetheti a diákkal azt hogy te megvetted a drága 30ezres könyvet,te meg csak a "gagyi"6ezreset? Mit gondoltok elég lehet a 6ezres is?

Ez a 40ezres: [link]

Ez a másik: [link] Köszönöm hogy elolvastatok:)


2012. aug. 9. 23:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a tanár bármit tehet, szokj hozzá. nálunk volt olyan, hogy beadandónál ha nem soroltuk fel a tanár összes publikációját forrásként (nem számít, hogy köze se volt a témához), akkor élből lepontozta.
2012. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hányszor írjam mér le, hogy ez az atlasz ORVOSISOKNAK kell??Neked baromira semmi szükséged rá, mert nem kell olyan szinten anatómiát tanulni.
2012. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkor miért van ott a követelményrendszerben hogy kell? Mert ha az lenne hogy van haszna belőle(ő irta akkor ok) de igy?
2012. aug. 10. 12:59
 14/15 anonim ***** válasza:
A követelményrendszeredben az van, hogy atlasz kötelező. Aztán fel vannak sorolva a javaslatok. Sobottát és Szentágothait NE vegyél, mert orvosira való. Valaki már leírta előttem, de azért én is leírom még egyszer: azért van odaírva ez a kettő is, mert ha valakinek van egy orvos ismerőse, aki kölcsön tudja adni az övét, az is megfelel.
2012. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Van orvos ismerős,de ő már eladta:( Akkor megvárom az első órákat ezzel..
2012. aug. 10. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!