Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » GAzdasági területen a Corvinus...

GAzdasági területen a Corvinuson és a BGF-en kívül van még olyan suli, amilnek elismerik a diplomáját?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én NYME-re járok, a barátomnak mindkét unokatestvére ide járt, mégis jó helyen dolgoznak és jól keresnek a szakmájukon belül. Nem kell sznobnak lenni, ez nem egyetem, hanem jellem kérdése! Én pl a "sz*r" NYME-vel októbertől Ausztriában, az egyik legjobb egyetemen fogok tanulni Erasmus-osként. Szerinted én így mennyivel fogok kevesebbet érni, mint egy Corvinusos? Miközben már most felsőfokon beszélek németül, középfokon angolul és nemrég kezdtem spanyolt tanulni. Hidd el, mindez nem egyetem függő.
2012. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SZTE-GTK, BME-GTK és PTE-KTK még nagyon jók, de ahogy az előző írta, ha odateszed magad, egy gyengébb helyről is feljuthatsz a ranglétrán.:)
2012. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek. :)
2012. aug. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!