Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterképzésre jelentkeztem,...

Mesterképzésre jelentkeztem, számításaim szerint fel is kellett volna hogy vegyenek. Sajnos azonban a felvi.hu-n megnéztem és nem számították be a diplomámat amit még februárban csatoltam. Valaki tanácsot tudna-e adni?

Figyelt kérdés
"A mesterpont érvénytelensége miatt figyelmen kívül hagyva" ez az indoklás. Pedig a rendszerben látszik, hogy feldolgozták.
2009. júl. 26. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:

fellebbezd meg gyorsan !

ez a fantasztikus informatikai rendszerük évről évre idiótább komolyan

2009. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Egy nagy rakás szar a felvi.hu. Kiváncsi lennék mennyi pénzből fejlesztették. Telefonos ügyfélszolgálatot próbáltam: foglalt. Legalább rámondhatták volna egy tetves magnókazettára, hogy hétvégén nem elérhetőek. A legjobban az dühít, hogy 10000Ft-ért ezt a szemét szolgáltatást és pontatlanságot kapom.

2009. júl. 26. 10:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem ne a felviéket keresd, hanem közvetlenül az Oktatási Hivatalt! De basszus, ez milyen már?? Azért elég kiábrándító, hogy ilyen előfordulhat. :(

2009. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan: info-tesi szakon végeztem tavaly, most beadtam mindkettőre mesterre. Felvételi pontszám: 50/48 ill. 50/46. Diploma minősítése: jó(4). Ezt felejtették el megszorozni 8-al és hozzáadni a felvételin elért pontszámhoz, csak azt nem tudom miért. Igazából mindig odafigyelek és 3x leellenörzöm mielőtt valamit kiadok a kezemből, és merem remélni, hogy nem én ba*tam el vmit, de most megint vagy 10x megnéztem mindent és jól kellett hogy csináljam.
2009. júl. 26. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan fellebbezni!

Igen, én is már megtapasztaltam a bőrömön, hogy a nagyokosok nincsenek a helyzet magaslatán.

2009. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az eredeti kérdésfeltevőnek megy a kérdés: végül mi történt? Fellebbeztél? Megoldódott?

Én most járok ugyanebben a cipőben, reggel vettem észre, hogy ezt a hibaüzenetet írja a felvi, és elég rendesen bepánikoltam.

2011. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is így jártam sajnos, és most elég tanácstalan vagyok, hogy mit is kellene tenni, mivel hétvégén a felviseknél tényleg foglalt a telefon.:S Remélem holnap sikerül őket elérnem, és nem hagyják figyelmen kívül a keservesen megszerzett felvételi potnjaimat.
2011. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!