Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Hunfalvy...

Milyen iskola a Hunfalvy szakközép? Én japánt szeretnék tanulni. Szerintetek érdemes oda menni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Idén érettségiztem ott, örülök, hogy nem kell többet betennem a lábam :) A japán szakról nem tudok semmit, mert nem oda jártam, így a japán tanárokat sem ismerem túlzottan, csak látásból. Ha más iskola is tanít japánt, odamenj szerintem, nem nagyon tartja be a szavát a Hunfalvy!
2012. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2012. szept. 7. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Oda jár barátnőm ő nagyon szereti tanárral sincs gondja.Japánba úgy van hogyha egy dolgozatot 5-ösnél rosszabbra írtad meg újra kell írnod mert erre építik rá a tananyagot.Ő csak a sok"sznobot"nem szereti.
2012. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Hunfalvyban nem sznobok vannak, hanem zömével jól öltözött fiatalok. Díszbu.ik és pi.ák is vannak, de azok mindenhol. Arra viszont figyelnek, hogy olyanok ne kerüljenek be, akik máshova bekerülhetnek, ha értitek mire gondolok.

Lehet, hogy kicsit túl sokat adnak magukra az emberek, beképzelt is néhány, de attól nem kell félned, hogy meglopnak vagy verekednek vagy ilyesmi.

2012. szept. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem állítottam ,hogy sznobok vannak hanem a barátnőm de azért hülyeség lenne azt állítani ,hogy nincsenek mert igen is vannak.És azzal a mondatoddal egyet értek ,hogy tényleg nincsenek ott verekedősek és lopósak mert oda szerintem eléggé úgymond 'illedelmes'embereket vesznek föl.Viszont azt a mondatodat,hogy arra viszont figyelnek, hogy olyanok ne kerüljenek be, akik máshova bekerülhetnek.Erre mire akarsz utalni?Mert én mindenhova a többi osztálytársammal együtt bekerülhettem volna.
2012. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 12.-es vagyok és japánt tanulok. Mi még viszonylag jó tempóban tudunk haladni, de azt tudnod kell, hogy pont a mostani kilencedikeseknél vezették be, hogy 5 év helyett 4 éves a képzés. (A hármas válaszoló nem igazán értem mire gondolt azalatt, hogy ha ötösnél rosszabbat ír valaki, akkor ki kell javítania, én erről nem tudok...)

A japántanárok jó fejek, tavaly még lektor is volt az iskolában, de az óraszámok csökkenése miatt már nincs.


Maga az iskola... kívülről próbálja azt mutatni, hogy ott minden tökéletes és csodás. Az első 2 évben én is ezt gondoltam, aztán már kezdett megváltozni a véleményem. Mint mindenhol, itt is vannak olyan dolgok, amiket nyilván nem reklámoz magáról a suli, de alapvetően tűrhető. (A lopásokról: azért néha azok is előfordulnak... Nem véletlenül lettek felriasztózva az öltözők ajtajai, ezt az előttem szólók is tudják. :) )

2012. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azok külsősök voltak :) Tőlem is, ismerőseimtől is loptak már, de érdekes módon mindig akkor, amikor valami rendezvény volt, ahova családok/barátok érkeztek, akkor tényleg vigyázni kell. És azalatt, hogy nem vesznek fel olyanokat, akiket máshova.. nem rasszista az igazgatóság, ez fix, valószínűleg az iskola által kifelé mutatott színvonal miatt meg sem pályázzák a hunfalvyt..
2012. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én írtam azt az 5-ös dogást.barátnőm úgy mondta hogy a kis jegy amit ugye a jelekkel vagy mikből írnak azt kell mindenkinek újra megírnia ha rosszul sikerült mert arra építenek..nektek nem volt ilyen?te írtad azt hogy nem is olyan a hunfalvy mint az első 2 évben volt?miben nyílvánult meg?
2012. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!