Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol lenne érdemes védőnőnek...

Hol lenne érdemes védőnőnek tanulni?

Figyelt kérdés

Védőnő szeretnék lenni, mert nagyon szeretem a gyerekeket, és szerintem ez sokkal jövedelmezőbb állás, mint pl. egy óvodapedagógus. Az egészségügy iránt is érdeklődöm, bár egy orvos nem lennék, ahhoz nem lenne idegzetem. Az ismerőseim azt mondták, hogy simán el tudnának képzelni engem ebben a munkakörben. :)


Nógrád megyében lakom, de ennek ellenére a Pécsi T.E.-en szerettem volna ezt tanulni. És Pécsen szeretnék lakni/élni egy darabig valamiért. :) Aztán rájöttem, hogy ez a kar Kaposvárra van kiközvetítve :(


Szóval szerintetek hol lenne érdemes védőnőnek tanulni?

Egyáltalán érdemes, mi a véleményetek erről?


Előre is köszönöm :)



2012. szept. 7. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
SOTE-ETK :)
2012. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én idén végeztem védőnőként, és azt tapasztaltam, h totál indegy, h hol tanulsz, ugyanúgy alkalmaznak a jövőben, ugyanannyi pénzért. Persze a SOTE a legnívósabb, de a legnehezebb is.
2012. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tényleg most végeztél védőnőként? :) De jó!

Mesélnél nekem egy kicsit? Akár privátot is írhatok, ha gondolod.


A gimiben milyen tantárgya(ka)t vettél fel még anno?


Te hol tanultál és milyen volt az a suli, mint követelés szempontjából, mint tudás szempontjából? Csak a rizsa, vagy volt valami gyakorlat is?


És már el is tudtál helyezkedni, vagy van valami kilátásban? Mennyit kaphat egy védőnő? Olyan kíváncsi vagyok mindenre. :)

2012. szept. 7. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Huhh, ígérem, holnap írok, mert most már álmos vagyok, de megkérhetlek, h írj rám majd 1 privát levelet, h el ne felejtsem? És mindenről beszámolok, ami érdekel :)
2012. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!