Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Weiss Manfréd Műszaki szakközé...

Weiss Manfréd Műszaki szakközépiskola Csepelen. Tudtok róla mondani valamit? Úgy olvastam nincs felvételi igaz ez? Jó suli?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 20:16
 1/5 anonim válasza:
53%

Szia !


Igen,nincs felvételi a suliba. Én 4+2 évet jártam a suliba. Szerettem oda járni, a tanárok rendesek a tudásod alapján osztályoznak,ha látják,hogy nem lazsálsz akkor nincs semmi gond.


Egyébként meg itt az oldala: [link]

2012. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xyasdd ***** válasza:
igen télleg jó suli, nagyon segitőkészek a tanárok rendesek. egyedül arra figyelj majd ha oda jelentkezel mien szakot jelölsz be (olyat ami érdekel), én megszivtam "számitástechnikai müszerész" szakkal aszittem hii huuuu lessz számitogép szerelés meg informatikázás telepités mifene. aztán nyomatták az elektrotechnikát amit utáltam általánosban is fizikánál... jah meg magát a sulit nehéz volt megtalálni anno mostmár egyértelmübb a kiirása de jócskán bekell gyalogolni :)
2013. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még írásbeli sincs?
2014. febr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De akkor mi alapján van a felvétel?

Mármint mit néznek?

A tanulmányi átlagot nézik?

2014. febr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xyasdd ***** válasza:
igen azt fölleg de az az érzésem felfognak venni, nem kell megilyedni :)
2014. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!