Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol jobb az állattenyésztő...

Hol jobb az állattenyésztő mérnöki képzés? Kaposváron, Mosonmagyaróváron vagy Keszthelyen?

Figyelt kérdés
Hol könnyebb? Mit hol vesznek erősebben? (pl: xy helyen a kémia nagyon szívatós yx helyen jobb a gyakorlat). Van lehetőség rá valamelyik egyetemen, hogy ott az egyetem színeiben szerezzek rajtengedélyvizsgát (lovaglás)? (pl: Kaposváron a Pannon Lovasakadémiánál).
2012. szept. 22. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Gödöllőn :)


Amúgy nem tudom, viszont itt is van, és rosszat még nem hallottam róla. Plusz közel van Pesthez, az sem hátrány.

2012. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gödöllőről is hallottam már jókat, de valahogy mégsem jön be, nem tudom. E 3 városban lévő egyetem közt vacillálok. Főleg Kaposvár... Helyileg Óvár van a legközelebb (kb 90 km), de azt mostanában nagyon leszólják, pedig nekem egész szimpatikus volt :/ Nem tudom, hogy Keszthelyen meg milyen a lovas élet az egyetemen belül :/ Meg erről sem sok jót hallottam. :/ Gödöllőről szólnál pár szót? :) Többet hallok talán könnyebb dönteni, hogy mi legyen az első helyes a listán... :)
2012. szept. 23. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a Gépészkarra járok, szóval a te karodról sokat nem tudok, viszont az egyetemi élet nekem szimpatikus, jó a suli, a tanárok sokkal közvetlenebbek mint máshol szoktak.

A kémiatanárt ismerve szerintem a kémia húzós, de biztos máshol is.


Sokat tényleg nem tudok írni, maximum nagyon általánosságban a SZIE-ről. Azok viszont többnyire pozitív tapasztalatok, ajánlom :)


Ja és MO legnagyobb kollégiuma van Gödöllőn. Ráadásul a nagyrésze frissen felújított, ez is egy szempont lehet esetleg.

2012. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az jó. :) Még körbeérdeklődök róla. Lovardája van az egyetemnek? Milyen, ha van és milyenek a lovak? Mennyire komoly?
2012. szept. 24. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!