Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg olyan rossz iskola a...

Tényleg olyan rossz iskola a Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, mert neten olvastam, de azt nem írták, miért?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy miért, de oda járt egyik barátnőm és az utóbbi két évben azt mondja nagyon "legettósodott" a suli
2009. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valakinek csak a bulizáson jár az esze, akkor tényleg ne ezt válassza. Tanulni kell, megfelelni. Ha inkább szabad akarsz lenni, akkor ne ide jelentkezz. Amúgy meg én teljesen meg vagyok elégedve vele.
2009. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem csak a bulizáson jár az eszem:) fontosnak tartom a tanulást
2009. aug. 19. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgymond ennek a sulinak a "testvérébe" járok - nem a másik Károlyira célzok. Ha megtehetném a lehetetlent, a Károlyit írtam volna első helyre, nem a mostani iskolámat. Egy oda járó barátnőm áradozik a tanárairól, nem kell hajnali 3-ig magolnia, de 4.8-as átlaga van. Állítólag ott tanítanak is. ;)
2009. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az a "testvér"?
2015. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!