Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a ráckevei gimnázium?

Milyen a ráckevei gimnázium?

Figyelt kérdés
Közösség, oktatás, tanárok, épület.
2012. okt. 10. 16:27
 1/2 anonim válasza:
Közösség 10/10 főleg a hatosztályos évfolyamon!!! Tanárok mint emberek 10/10 Oktatás szempontjábol foghatsz ki jót és rosszabb tanárokat is de inkább jókat!!! Én nagyon nagyon szeretek ide járni!!! :)
2013. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Közösség nagyon jó, kedvesek az emberek, nem bunkók a gólyákkal, nincs kivételezés stb. Mondjuk persze ha nagyon gáz vagyok, akkor kötekednek, de akkor végképp nagyon gáznak kell lenned, hogy ahhoz már tehetség kell.

Oktatás egész jó, vannak tanítás utáni sportedzések, pl. röpi, kajak.


Tanárok nagyrészt jófejek, mondjuk vannak érdekes alakok is, akiket szinte senki sem kedvel.


Az épület jó, van egy külön épület az informatika termeknek, de az is közel van a fő épülethez. Jó pont még az, hogy könnyen barátkoznak a diákok, és hogy a folyosókon megvan egy bizonyos "kresz", hogy a lépcsőkön meg a folyosón melyik oldalon mész, attól függően, hogy merre akarsz menni. (remélem érhető)


én is imádok ide járni :)

2013. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!