Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Véleményekre vagyok kiváncsi...

Véleményekre vagyok kiváncsi a pécsi Kodály Zoltán Gimnáziumról. Tudtok?

Figyelt kérdés
Pécs, Kodály Zoltán Gimnázuim, iskolák

2012. okt. 21. 14:22
 1/3 A kérdező kommentje:
olyanokra vagyok kiváncsi pl. osztályközösség, tanárok, hányas tanuloknak ajánlott
2012. okt. 21. 19:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól, hogy milyen tagozatra mész. Az első gond nekem az vele, hogy a belvárostól nagyon messze van, de persze ez nézőpont kérdése, mindenesetre én sokat buszoztam. A tanári kar szerintem nagyon gyenge, eszméletlen, hogy néhány tárgyat milyen emberek oktatnak (neveket most nem mondanék, de a dielttáns matek tanártól kezdve az alkoholista irodalom tanárig minden kijutott). Nem szeretném az odajáró diákokat megbántani, ezért még egyszer hangsúlyozom, hogy ez csak az én véleményem, de a tanári kar mellett a tanulók is néha hasonló szintet képviselnek. Összességében 10/4 pontot adnék neki, de erősen gondolkodnom kell, hogy van-e szerintem rosszabb gimnázium Pécsett.
2012. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én nagyon utáltam oda járni.

Osztályközösség: A miénk rettentő rossz volt. Nem volt semmi összetartás, és mivel az egész suli túlnyomó többségében lányokból áll ment a klikkesedés. Viszont ez függni fog attól is hogy milyenek lesznek az osztálytársaid, és hogy te mennyire tudsz beilleszkedni.

Tanárok: Szerintem sok tanár nem tanít, csak leadja az anyagot. Nem nagyon közvetlenek a diákokkal. Nem tudok pozitívat felhozni velük kapcsolatban.

Tanulók: Könnyű bekerülni, de nehéz benntmaradni. Ha nem vagy jó akkor úgyis megbuktatnak vagy elküldenek.

2012. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!