Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért írja ki mindenki magáról...

Miért írja ki mindenki magáról, hogy "tanár", aki az Egyetemi Katolikus Gimnáziumban végez?

Figyelt kérdés

Már sokadik embernél látom, na de most egy gimi elvégzésétől miért lesz ő "tanár" ?? Nem értem a dolgot, pedig még olyan büszkék is rá, hogy eldobom magam. Ott leérettségizik az illető, aztán meg osztja a népet mindenből, csak nem jövök rá, milyen alapon.

Valaki tudja?



2012. okt. 25. 06:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy katolikus gimnázium? Az valami többletet jelent?
2012. okt. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát ez az ... én is erre gondolok, sztem ők emiatt érzik magukat így kapásból "tanárnak" ...

De ezért kérdezem, mert fogalmam sincs, csak ezt látom ...

2012. okt. 25. 08:08
 3/9 anonim ***** válasza:
tök mind1 ki mit gondol magáról, egy sz.ros gimis érettségivel semmire sem fog menni (főleg nem a tanári pályán, mivel ahhoz diploma kell).
2012. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, én is ezt mondom, csak lényeg,. hogy elvégzi, és onnantól kezdve olyan arca van, hogy se..hüle persze, de azért osztja a népet, mintha valami hatalmas ész lenne, tök mindegy, hogy hejesírásról vagy kémiáról van szó :)
2012. okt. 25. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Arra esetleg senki mem gondolt még, hogy ez valami poén lehet közöttük?
2018. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem mert ismertem párat, és sajnos ezek tényleg ennyire felsőbbrendűnek gondolják mnagukat csak mert vmi ..aros egyházi suliban érettségiznek.

az ember mosolyog tényleg az ostobaságon, de nekik halál komoly h na ők lettek ám a vkik ...

2018. márc. 17. 11:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Eskü meglepődtem, hogy a #3 választ én írtam. Bő 5 év után egy kicsit kultúráltabban szoktam fogalmazni. :D
2018. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ilyenek máshol is vannak. Akár egy "szaros" egyházi gimiben, akár egy Fazekasban. Nem lehet általánosítani. Nem azért nagy valakinek a pofája mert egyházi iskolába jár. Parasztok mindenhol vannak.
2018. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FulopHella ***** válasza:
Ne merészeljétek sz.rosnak nevezni az egyházi gimiket!
2018. júl. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!