Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A biológiával és a földrajzzal...

A biológiával és a földrajzzal szeretnék valamit "kezdeni", mit ajánlotok? A többi lent!

Figyelt kérdés
8. osztályos tanuló vagyok, a Szent Angélába járok. Tovább tanulni nem feltétlenül az Angélában szeretnék, ha van valakinek valami tapasztalata, vagy tud olyan iskolát ahol van ilyen szak akkor az nagy segítség lenne nekem, ha azt megosztaná velem! Nem feltétlenül csak a biosz-föci szak érdekel, inkább a biológia. Néztem már az Apáczait, a Szent Lászlót (de az messze van :/) és még pár gimnáziumot.... Vagy jó az Angéla?

2012. okt. 28. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Menj vmilyen gimnáziumba vagy középsikolába, tök mindegy milyen, mert a tananyag ugyanaz. Ott majd eldöntöd, hogy mi érdekel igazán, mivel ha majd egyetemre akarsz menni, ott teljesen mást tanulsz, mint a gimiben vagy az általános iskolában, a biológia sem olyan, mint amilyenre te gondolsz
2012. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért gimnázium és gimnázium között is van különbség! Annyi köze csak van a biológia között az egyetemen, hogy nem teljesen mást tanítanak... vagy én tudom rosszul? O.o ha biosz szakra vesznek fel valakit az eltén akkor abból régész lesz?!
2012. okt. 28. 19:01
 3/3 Ivan Iljics válasza:

Ajánlom a Szent István Gimnáziumot, nekem nagyon jól bevált.

Utána pedig tetszés szerint különböző humán vagy műszaki irányokba el lehet menni, például:

Orvos, biomérnök, geográfus, régész stb.

2012. nov. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!