Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecen Kossuth gimibe aki...

Debrecen Kossuth gimibe aki most felvételizett és szóbelit tett magyarból nagyon nehéz volt? (tovább lent)

Figyelt kérdés

szóbelin mindenkinek az izzik a galagonya c. verset elemezni??

(ha matekból felvételiztél akkor is kommentelj lécii!)


2012. nov. 3. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ami a tajekoztatoban van, nem ugyanazt fogják kérdezni!:D vicces lenne,ha előre megadnak...

en angolbol szobeliztem, ott nagyon jófejek voltak, 50 pontot kaptam.

a magyarból amúgy úgy tudom,hogy érvelni kellett. ha jól tudsz folyamatosan beszélni,stresszhelyzetben,akkor menj magyarra szerintem

matekbol egy kis elmelet es egy feladatmegoldas van.

melyik osztalyba szeretnel jonni? amugy kedden nyiltnap,gondolom jössz:)

(hibakert bocsi,telefonrol írok)

2012. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Gazdaság-jogi kommunációs tagozaton szeretnék felvételizni..csak a szóbelitől tartok...igen megyek iskolalátogatásra :)

Még1-szer köszi a választ.

2012. nov. 4. 07:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok beleszólni,de magyar tagozatra, a megye legerősebb gimnáziumába, elvárható,hogy tudd:

Hol? ban,ben

Hová? ba,be

2012. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

A MEGYE LEGJOBB GIMIJE A FAZEKAS!!!

Egyébként ha jót akarsz magadnak ne menj magyarból felvételizni.. én tavaly voltam, de elképesztő hogy mit nem engednek meg maguknak.. ha gondolod írj privátot és leírom részletesen, hogy hogy is megy ez!

2012. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

voltal a nyílt napon? mondta a magyar tantestületből, a tanárnő,hogy miből várható a felvételi!

még a matek is könnyebb,ott hasonló feladatot kapsz,mint az írásbelin,meg beszélni kell,egy picit.

de a nyelv,ha megy akkor mindenkeppen azt valaszd! nekem hetedikben meglett az alapfokú, és annak a szóbeli részét kérdezték. egy kis kepleiras,utana beszelgetes adott témákról+kis nyelvtan

nem nehéz;)

és jó suli a kossuth, megéri szenvedni a bekerulessel

2012. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!!

Biztos vagyok benne hogy elmegyek felvételizni oda!

2012. nov. 10. 06:45
 7/7 anonim ***** válasza:
A magyar sohasem nehéz, mivel az egész tantárgy csak arra nem jó ami fontos lenne ( megtanulj szépen beszélni, fogalmazni, helyesen írni) ezért van hogy magyarszak >= McDonald's. matek szóbelin milyen elméletet kérdeztek???? ( ha ott jársz akkor az már nagyon nagy baj, mert akkor valamit nem tudtál). Ha okos vagy akkor menny a Fazekasba ;) .
2012. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!