Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szalagavatóra és ballagásra...

Szalagavatóra és ballagásra kötelező elmenni, ha magántanuló vagyok?

Figyelt kérdés
Jövőre végzek gimiben, de mindig is magántanuló voltam, mert olyan tömegiszonyom van, hogy nem tudok miatta rendesen iskolába járni. Ilyen esetben is kötelező szalagavatóra és ballagásra menni? Mivel ezeken még nagyobb a tömeg, mint máskor az iskolában, még annyira se bírnám, azonnal pánikrohamot kapnék. Tudom, hogy a tanárokkal kéne ezt megbeszélnem, de félek, hogy mit reagálnak rá, bár elvileg tudnak az állapotomról. Mikor sorfalat állni nem mentem, azon is fel voltak háborodva. Másoktól meg azt hallottam, hogy aki nem megy el, azzal érettségin a tanárok rendesen kiszúrnak.
2012. dec. 18. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem, nálunk is volt az osztályban egy magántanuló, ő is valami eü ok miatt nem tudott suliba járni. Ő a szalagavatón, a szalagtűzésen ott volt,de táncolni már nem táncolt. A ballagásra is eljött, és rendesen velünk ballagott. Bár őszintén szólva azt én nem is tudom, hogy neki mi volt a problémája.
2012. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bemehetsz, de nem kötelező.
2013. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező táncolnod
2013. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha rosszul vagy (leszel) inkább

ne menj oda

2013. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elmentél végül?
2014. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!