Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez évi felvételit még véletlen...

Ez évi felvételit még véletlenül se tudom beszrezni? :D

Figyelt kérdés
Igen rástresszeltem erre a szarra :/ Jan. 19.-én fogom megírni.Pár jó tanácsot is elfogadok :D
2013. jan. 11. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de nyugi menni fog. Én úgy ültem be, hogy menni fog, nem görcsöltem rajta. Szerencsés vagyok, mivel sok versenyre jártam, így ismerős volt a helyzet. Tudatosítsd magadban, hogy okos vagy és ráadásul nem az életed múlik rajta (tényleg nem ezen múlik, még ha most azt is hiszed, hogy tragédia, ha esetleg nem vennének fel az adott gimibe).

Előtte egy nappal már ne tanulj többet, ne bújd a helyesírás gyűjteményt, és ne csinálj több feladatsort!

Feküdj le korán aludni (nyolc körül), és kelj időben (max. 7 körül)! Lefekvés előtt egy órával már ne gépezz! Készíts elő mindent még előző nap (körző, vonalzó, cukor, víz, tolltartó) és tedd a táskába. Készítsd elő a ruhádat is! Induljatok el időben, de ne érjetek oda túl hamar (vagy ne menj be az épületbe), mert ott csak idegesítik egymást a felvételizők (pl juj tuti nehéz lesz stb.). Ne menj kényelmetlen ruhában!!!

Ha esetleg lesz olyan feladat, amit nem tudsz, lépj tovább, ne húzd az időt! Ha végképp nem tudtál valamit megcsinálni, ne görcsölj rajta! Ha nehéz volt, akkor nem csak neked volt az, hanem a többieknek is. Ha valamit rontottál a magyarban, ne idegesítsd magad rajta, inkább mondd azt, hogy a matek majd jobban sikerül. Vigyél szőlőcukrot (nehogy megedd egyszerre az egész csomagot) és ásványvizet! Menj el pisilni mielőtt kezdődik :D . Meg a szünetben is.

Sokszor a legegyszerűbb megoldás a jó, ne komplikáld túl. A helyesírásnál általában az első megérzés a helyes, később csak akkor javíts rajta, ha teljesen biztos vagy benne, hogy rosszat írtál.


Hová jelentkezel? (Az öcsém is most felvételizik.)


Sok sikert hozzá, majd írd meg hogy sikerült!

2013. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem sikerül, akkor se ess kétségbe, mert igazából mind1 miféle helyre mész továbbtanulni (erős/gyenge gimi stb). úgyis az érettségi eredményed fog számítani azt meg minden középiskolában és gimnáziumban le tudod tenni. a lényeg csak az érettségi után fog következni. szval ne stresszeld túl a dolgot.
2013. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is most fogom írni, és félek :S Pedig olyan sokat gyakoroltam, de félek h ott izgulni fogok :(

Tegnap pont nyomtattam ki egy feladatsort gyakorlásnak, apa meg rám néz : ez az amit jövő héten fogsz megírni?

Anyával szakadtunk a röhögéstől. Pedig milyen jó lenne...

2013. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én is most fogom meg irni és nagyon izgulok már szeptember óta :/ és én is nagyon sokat gyakoroltam és remélem h nyugodt tudok majd maraadni akkor sok sikert nektek :)
2013. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is most fogok felvételizni és eléggé izgulok. Már nyáron elkezdtem a gyakorlást, mégis úgy érzem, hogy még van hova fejlődni... :( Sok sikert nektek! :)
2013. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!