Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikortól korlátozzák az...

Mikortól korlátozzák az előrehozott érettségiket, és melyik tantárgyakat?

Figyelt kérdés
Én csak ilyen foszlányokról hallottam, hogy a föcit, törit meg az ilyeneket meg akarják szüntetni, és hogy csak nyelvekből lehet előrehozott érettségit tenni. Pontosan hogy is van ez? Milyen tantárgyakból lehet majd, miből nem, és mikortól lesz érvényben ez a szabály? Engem konkrétan a föci érdekelne, és 2014-ben szeretnék érettségizni belőle előrehozottan.

2013. jan. 16. 17:07
 1/1 anonim válasza:
Akkor már nem fogsz tudni előrehozottan érettségizni, mert addigra megszűnteik... Még idén (2012-2013-as tanévben) és 2013 őszi érettségit időszakban lehet előrehozottat tenni... 2014-ben már sajnos nem :(
2013. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!