Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elsős hallgató vagyok egy...

Elsős hallgató vagyok egy egyetemen, és érdekelne hogy a következő félévek tantárgyait hol tudnám megnézni? Hol tudnám emgnézni mik lesznek? Esetleg ETR-ben valahol?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mintatervben meg lehet nézni. Az egyetem honlapján nincs olyan? Vagy az ETR-ben valahol, azt nem tudom hol, nálunk nem olyan van.
2013. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van külön Tanterv menüpont, illetve kell lennie egy szakleírásnak is valahol. Mindkettőben meg tudod nézni az egész képzésed tantervét, és az órákat, mi mire épül, stb.
2013. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
etr 3.5-ben: felül Képzés -> Szakok, képzések -> lent Dinamikus tanterv. majd felül állitsd át mintatervre.
2013. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvan :) ETR-ben: Tanulmányok-Képzési adatok-Szakok áttekintése fül és végül katt rá a Tanterv-re és ott leírja összeset! :)
2013. jan. 17. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!