Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti József Attila...

Budapesti József Attila Gimnáziumba lenne ezek alapján esélyem?

Figyelt kérdés
7. évvége kitűnő, 8.félév 1db tesi 4-es. Központi felvételi, magyar 40 körül, matek hááát max. 20. nagyon elrontottam, szégyellem is magam, mert nem ezt várták el tőlem , de hát a stressz helyzet rányomta a bélyegét .
2013. jan. 19. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha 60 pont fölött leszel,és elvégre kitűnő vagy...és a szóbelid is sikerül:) akkor lehet esélyed:)

nem csak neked lett rossz a matek

2013. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, picit megnyugodtam, felvételi után a sírás kerülgetett annyira nem sikerült :(
2013. jan. 19. 17:35
 3/8 xshorty válasza:
hát nekem is a matek húha...:D nem is beszélek róla. nehéz volt, szóval ezáltal az ország átlag is lejjebb ment, vagyis mindenkinek a pontszáma, ami azt jelenti, hogy kevesebb pont kell a bejutáshoz. remélem nagyjából érted. :) nekem is az elsők között van amúgy. én úgy tudom, hogy száz ponttól hívnak be szóbelizni (átlag + magyar + matek). de szerintem te simán leszel 100 fölött, ne aggódj. csak tanulj és menjen jól a szóbeli és bent tis vagy simán. (már ha olyan szakra mész ahol kell szóbeli.)
2013. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)Igen értem , amúgy szinte minden szakot megjelöltem :)
2013. jan. 19. 19:19
 5/8 anonim válasza:
Én is oda szeretnék menni! :] Nekem is kb. ennyi pontom lesz, vagy picit több.. mondjuk nekem egy kicsit rosszabb az átlagom. Szóbelin tényleg nagyon jónak kell lenni, és akkor bent vagy/vagyunk. :D
2013. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi:) sok sikert akkor neked is :D
2013. jan. 25. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Most hogy álltok?

(Azóta voltak már szóbelik)

2013. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én max pontot kaptam szóbelin:D 33. vagyok francián:)

és teee?

2013. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!