Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogyan sikerult a...

Kinek hogyan sikerult a kozponti felveteli?

Figyelt kérdés
bovebb valaszt ha lehet!!:)

2013. jan. 19. 18:00
 1/3 anonim válasza:
Szia!! Nekem matek elég rossz,20 pont körül..Magyar meg fogalmazás nélkül 30kb ..nem a legjobb.60 pontom remélem lesz.Vasvári Pál gimnáziumba szeretnék továbbtanulni (Nyíregyháza) neked hogy sikerült?
2013. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nagyon nehéz volt! Nem igazság h eltörölték a tehetséggondozót ezért minket szívattak.. a matek rosszabb volt sztem. a magyar is nehéz volt de kevésbé mint a matek. a magyar kb 42 p körüli lesz:) a matek 30... neked hogy ment?
2013. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hat a magyarba csak ket hibam lett.a matek viszont nagyon nehez volt....olyan 30pontom lesz kb:(
2013. jan. 20. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!