Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a károlyi mihály...

Milyen a károlyi mihály magyar spanyol tannyelvű gimnázium? Akik oda járnak tudják ajánlani?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 18:14
 1/7 anonim válasza:

Én most 11-esként járok oda,de ha újra továbbtanulás előtt állnék akkor biztos h másként döntenék..

De abban az esetben ha élsz halsz a spanyol kultúráért/nyelvért és emellett tudod teljesíteni a napi min.3-4 óra tanulást,a tanárok hipermagas elvárásait esetenként beskatulyázásait és a félévenkénti emelt szintű szóbeli vizsgákat akkor ez a te sulid.

Sok szerencsét!

2013. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi..igazábol imádom spanyolországot,voltam már ott ,a tesom spanyolul beszél és nagyon imádja;) késöbb meg ki szeretnék menni;) am milyen a átlagod??
2013. febr. 11. 16:37
 3/7 anonim válasza:
100%

akkor neked való:) mert a spanyol iránti szeretetemet belőlem sem tudták "kiölni"!

nekem 3,4 (pedig kitűnő/jeles általánosos évek után kerültem be és többet tanulok-de hát ez a legtöbbekkkel így van-és tuti egy másik suliban 4-5 lennék-de hát most már nem adom fel)

2013. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi;) szóval igazábol már egy elég erős gimibe járok csak a nyelv miatt át akarok oda menni de ebben az erős gimiben kitünő vagyok...;)
2013. febr. 12. 15:38
 5/7 anonim válasza:
szerintem nem teljesíthetetlenek az elvárások, és tény hogy eleinte utáltam a féléventi spanyolvizsgákat, de mindenhez hozzá lehet szokni...szerintem sokkal rémisztőbb képet festenek arról h mire számíthatnak a diákok a károlyiban, mint ami a valóság. Persze vannak őrült tanárok, és néha az osztályomat elnézve felmerül bennem a kérdés, hogy mit csinálok én itt?! de mindent egybevéve enm bántam meg h ide járok, a spanyol miatt mindenképp megéri! :)
2013. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem szeretem az osztályom, sem spanyolországot, a nyelv úgy ahogy elmegy, de tanulni az előző ok miatt nincs sok kedvem, tuti hogy nem ide jöttem volna.

de ha nem vagy olyan mint én, szóval kicsit menőbb gyerek vagy, meg rajongsz spo.-ért akkor itt a helyed.

viszont a garics ilyesztő.

2013. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a garics XDDDDD na jó, a viccet félretéve , én imádok oda járni , a skatulyázás az meg marad mindig a tanároknál, de ha szófogadó vagy (ami az én osztályomban nagy szó) akkor nem lesz problémád :) én csak ajánlani tudom, ha kitartó vagy és bírod a kritikákat :) na meg persze a tanulás..
2013. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!