Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a META-ról?

Mi a véleményetek a META-ról?

Figyelt kérdés

OKJ-s képzésre szeretnénk jelentkezni barátnőmmel. Kínáncsi lennék a véleményetekte suliról, táraság, stb..

És hogy melyik kollégiummal járnánk jobban, a Deák vagy a Varga Katalin kolesszal?



#OKJ #kollégium #Számalk #meta #műtőtechnikus
2013. febr. 16. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Varga katalin nincs egy kicsit messze?


3/4-ed órás "utazás" a suliig minden reggel kicsit sok, ha az ember már koliban lakik :)


Táncsics mihály kolit miért hagytad ki? :D

2013. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

3/4 óra??? :O Akkor az kilőve.

A Tancsicsot azért hagytam ki, mert nem írta a META oldala. És akkor melyiket ajánlanád?

2013. febr. 17. 22:24
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát az a koli zuglóban van, míg a számalk suli meg a 11. kerületben.


Mivel OKJ-s suli, így középiskolás kollégium választható. (ezek is azok), ahol azért elég nagy szigor van. Ezt csak azért írom, mert írtad van barátnőd, no de ha mondjuk egy könyvért át akarsz menni az ő hálójukba, valószínűleg a szinti felügyelő vasvillával fog kergetni téged.


Én ide fogok menni:


[link]

2013. febr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jah azt kihagytam, én is számalkos leszek, csak én a sima számalkba fogok járni nem a META-ba. Ti is idén érettségiztek?
2013. febr. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy középsulis, ahova én járok koleszba/suliba ott is ez a helyzet sajnos, hogy ugyanúgy be kell tartani az OKJ-seknek, mint a középsulisoknak :/

És ez a kolesz amit írtál mennyire van a sulitól?

Igen, mi is most érettségizünk.

2013. febr. 18. 19:46
 6/16 anonim ***** válasza:
10 percre gyalog. (1,5 utca)
2013. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jelenleg helyi suliba járok, elég közel van a suli, de még az is több mint ez. 15 perc.
2013. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

Szia!


Jó a suli, nálunk összetart az osztály.

Kolit nem tudom Pesti vagyok.

2013. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen. :))
2013. febr. 19. 13:42
 10/16 anonim válasza:
én is a Meta-ba akarok menni,mert úgy hallottam h OKJ-sek közül csak az jó pesten, és én is kolit keresek..de én úgy tervezek,hogyha már lennének ismerőseim a sulin belül ,akik szintén kolisok és nem birják a szigort,mert azért mi már nem vagyunk közép sulisok, akkor lehet albit bérelni, csak azt egyedül nem akarok
2013. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!