Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zrínyi ilona gimnázium,...

Klklklkl kérdése:

Zrínyi ilona gimnázium, kossuth lajos gimnázium, berzeviczy gergely szakközép MISKOLC hogyan zajlik a szóbeli?

Figyelt kérdés

zrínyi:reál,kéttan angol

kossuth:biológia

berze:idegenforgalmi



2013. febr. 19. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Berzés voltam, már végeztem. 5-6 éve olyan volt, hogy behívtak, ott 2 tanárral ültél szemben, de csak az egyikkel beszélgettél. Igazából tényleg csak egy beszélgetés. Spontán dolgokról. Én pl arról, hogy hol lakom, ó bejárós vagy, akkor hogy jöttél be, apa hozott kocsival ő mit dolgozik apukád... Beszédkészséget mérnek fel. Aztán a tanult idegen nyelvi szöveget kell felolvasnod. Csak olvasni kell, semmi extra, én kicsit bajban voltam a számokkal, de aztán feltaláltam magam. Utána húzni kellett egy témát és beszélni róla kicsit a tanult idegen nyelven. Én kb. 2 mondatot ismételgettem, mert nem jutott semmi az eszembe és bekerültem, szóval nem para! Sok sikert!
2013. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
[link] A Berzéből itt egy link hogy mik lesznek a témák tekerj majd le ..: ) Bár már elég késő mert már holnap szóbeli.
2013. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi!

igazatok volt tényleg semmi gáz,nagyon jól ment :D

2013. febr. 23. 22:07
 4/7 anonim válasza:
kossuth-ba bioszon kötelező a latin! de ezt sehova nem írják ki athiszem
2013. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom már nem aktuális, de a Zrínyibe is viszonylag egyszerű a szóbeli! Kéttan angolra jelentkeztem és egy teremben kellett gyülekeznünk, egyszerre 5-6 embert hívtak be. Leültünk egy másik terembe, 3 felügyelőtanárral. Elmondták mi hogy van, húznunk kellett 5 kis cetlit, és 5 magyar nyelvi kérdés volt rajtuk. 1 előre lepecsétezett lapra kellett leírni a megoldásainkat. 20-30 percet kaptunk rá, majd egyesével kihívtak minket. Vinni kellett a lapot, és az 5 feladat megoldását elmondani. A szóbeli rész kb. 6 perc volt. :) Én 25-ből 22,5 pontot értem el. Most várok a végleges felvételi listára, ideiglenesen 21. vagyok.

14/L

2014. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, hova vettek föl?
2015. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Aki a Berzében volt szóbelizni, milyen volt? Miket kéredeznek németül? Nagyon nehéz?
2015. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!