Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkeztem egy Kecskeméti...

Jelentkeztem egy Kecskeméti CNC szakképző iskolába,8. évfolyam után, kaptam egy papírt hogy jövőhét kedden kell mennem pályaalkalmassági elbeszélésre, mire számítsak?

Figyelt kérdés

tehát kb. milyen kérdéseket tehetnek fel?

-miért szeretném ezt a szakmát?

-miért akarok ebbe az iskolába jönni?

meg ilyesmi kérdésekre kell számítanom?

és mik a legjobb válaszok, mert nem csak a jegyeim alapján vesznek fel oda, hanem hogy milyen válaszokat adok az elbeszélésen, és tudnom kellene hogy mire számítsak, és mik a legjobb válaszok


2013. febr. 21. 13:05
 1/1 Hancock22 válasza:
Megkérdezik miért szeretnéd azt a szakmát.Mutatnak képeket és fel kell ismerned őket. Megkérdezik azt is hogy csináltál-e már ilyet.Meg ilyesmik.Az osztálytársamtól is csak ilyeneket kérdeztek, de ezt szerintem ne vedd készpénznek.
2013. febr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!