Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen kérdések lehetnek a...

Milyen kérdések lehetnek a szóbeli felvételin?

Figyelt kérdés
A Xántus János Gimnáziumba jelentkeztem, be is hívtak szóbelizni, jövő héten megyek. Két tanítási nyelvű suli, így írok majd egy angol tesztet is. A szóbelin milyen kérdések lehetnek? Angolul is kérdezhetnek? Kérdeznek valamilyen tantárgyból, vagy csak általános műveltséget mérik fel? Köszönöm előre is a válaszokat, trollok kíméljenek!

2013. febr. 23. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, kérdezhetnek angolul is. Szerintem inkább ilyen általános dolgokat kérdeznek. Pl:. hol laksz kikkel hol tanulsz miért ide jelentkezel mi a hobbid stb


De még az én időmbe olyan is volt akitől megkérdeztek egy amerikai elnököt, hogy ki volt?

2013. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok

vagy csak általános műveltséget mérik fel?

igen

2013. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én voltam szóbelin:)

hát nézegették az ellenőrzőmet, és magamtól kellett mesélnem, saját magamról, a hobbimról, a kedvenc könyvemről, a családomról. plusz angolon egy képről kellett beszélnem, pl volt kép egy repülőtéri becsekkolásról, és arról kellett mesélnem.:D ja és az igazgató allergiás arra, ha azt mondod, hogy jó napot, szóval köszönj úgy, hogy jó napot kívánok, mert mögöttem egy gyereket leordított azért, mert csak jó napotot mondott:D

2013. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja meg annyi volt, hogy amikor meséltem, hogy melyik a kedvenc színházi előadásom, akkor megkérdezte, hogy ki szerezte a zenéjét:D de ennyi. tantárgyból semmiképpen sem kérdeznek:D
2013. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Öltözz fel szépen

(az jó benyomást kelt)

2013. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még az is előny szokott lenni,

ha tesód v. valakid oda járt szintén

2013. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg előadod, hogy te mennyire szeretnél oda járni

(mert milyen jó dolgokat hallottál)

2013. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!