Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jaschik Álmos Művészeti...

Jaschik Álmos Művészeti Szakközépiskoláról (Budapest, Illatos út) mit tudtok?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék felvételizni, az is érdekelne, hogy akkor is felvesznek, ha nem vagyok egy extra nagy grafikus, de van hozzá tehetségem? Meg jók a jegyeim is. Mindenki hülyének néz, hogy miért nem gimibe megyek, de el szeretném érni az álmaimat. Tényleg hülye lennék?

#felvételi #grafika #Illatos út #Jaschik Álmos Művészeti Szakközép Iskola
2013. febr. 28. 20:03
 1/2 anonim válasza:
Nem, nem lennél hülye. Volt egy osztálytársam. a Kisképzőbe akart menni, de oda nem vették fel. másodiknak bejelölte a Jaschinkot. Bement a felvételire és még mielőtt bármit is csinált volna (rajz) megmondta neki a felvételiztető tanár, hogy felvették. Azóta nem találkoztunk. De az a lényeg, hogy felvették. Másik ismerősöm is oda felvételizett. Mutatta nekem a rajzait, és bár nem nem vagyok rajz szakértő, de akárhogy is pálcikaembereket rajzolt és felvették. Szóval szerintem próbáld meg!
2013. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem vagyok túl jó rajzból, de felvettek.

Eddigi tapasztalataim szerint a Jaschik jó oktatást is nyújt az ingyenes OKJ-s sulikhoz képest.Minden képen próbáld meg, a tanárok is barátságosak! :)

2014. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!