Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Balatonalmádi Kéttannyelvű...

Habibibubu10 kérdése:

A Balatonalmádi Kéttannyelvű Gimnáziumban 99. helyen állok az ideiglenes felvételi lista szerint.72 tanulót vesznek fel. Mennyi esélyem van bekerülni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 17:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
Minimális :( Ha valaki visszamondja akkor... de túl sok embernek kellene visszamondani.
2013. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is oda jelentkeztem, ha ez megnyugtat, én a 128. vagyok, az ÚJ rangsorban 75. Tavaly bejutott a 165. is, vagyis 93 ember kiesett az utolsó felvett ember elől. Esély mindig van, bízzunk benne, hogy mindkettőnket fel fognak venni! :) Mit jelöltél 2. helyre? Én a Vetési francia tagozatát. :))
2013. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Van esély
2013. márc. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mind a kettőtöket fel fognak venni
2013. márc. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezek szerint két v. három osztály

is indul

2013. márc. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Két osztály indul: egy olaszos és egy spanyolos. A németesek mindig vegyesen vannak, osztályonként 36 tanuló van. Az angol meg ugye az alapnyelv, amit kéttannyelven tanulunk/tanulnánk, ha felvennének. :D Sok sikert mindkettőnknek.
2013. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elég sok esélyed van...


Ugyanis senkinek nem kell visszamondania (persze ha valaki ezután cserél sorrendet, csak kapóra jön)!


Az ideiglenes listán mindenki rajta van, azok is, akik 2., 3. 4.... stb helyen jelölték be.


Egy erősebb sulinál kb. 25-30%-ot lehet hozzáadni a keretlétszámhoz, akik még bejutnak általában, míg egy gyengébbnél akár az is bekerülhet, aki a sorrendben a keretlétszámon túl 100-200%-kal hátrébb helyezkedik el!

2013. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én bejutottam de téged is tuti felvesznek! sok sikert estleg nem vesszük fel a kapcsolatot? :)
2013. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Van esélyed! Majd írd meg, hogy felvettek-e!! :)
2013. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
én most vok 8-adikas,és 2 nap múlva lesz a felvételi,és én is az almádit akarom legelsőnek bejelölni,ezért szeretnélek megkérni,hogy minél előbb írd meg,hogy bejutottál-e,és ha igen,akk hány pontos lett a felvételid és hányas tanuló voltál,mivel én stabil 4-es vok,és nem sok esélyt látok a bekerülésre,és szeretném a tanácsodat kérni,hogy mennyi az esélyem!!nagyon fontos lenne nekem...
2014. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!