Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagykáta Damjanich J. Gimnáziu...

Nagykáta Damjanich J. Gimnázium. Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerős
2013. márc. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott csak egy gimis osztály indul
2013. márc. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
😰szia! én oda járok és csak jót tudok mondani róla!:) Tény, hogy nagyon erős iskola, és tanulni azért kell és baj nem lehet. Nehéz beleszokni általános suli után de(!) 4 év alatt a sík buta is ha tanul, teljesen jól felkészítik az érettségire. Egyebként, régen egy infós osztály volt, egy kertéstetis, egy sima gimi, és egy nyelvi 5éves gimi. Ebben az évben nem volt felvételi mert a suli már nem indít több infós osztályt, helyette lesz még egy kertészeti osztály. :) Szóval ha a gimi rész érdekel azt nem érinti a változás :) Jó iskola egy a lényeg. Szalagavatónk különleges, gólyavato színes, és a munka után remek szórakozásokat kínál. Egy szóval én nem bántam meg ,hogy ide jelentkeztem!:)
2014. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hiányzik..:(
2014. szept. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Imádtam, pedig nem is oda jártam :(
2022. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!