Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova vesznek fel gimnáziumba?

Hova vesznek fel gimnáziumba?

Figyelt kérdés
8. osztályos tanuló vagyok, ha az általam megjelölt gimnáziumok közül, egyik se dönt úgy, hogy felvesznek tanulónak, hol fogok tovább tanulni?(mert ugye 16 éves koromig tankötelezett vagyok)

2013. márc. 7. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Akkor május 2.-tól kezdődik a rendkívüli felvételi eljárás, ahol az üresen maradt helyekre még jelentkezhetsz, de ez már magán úton és nem a központ szerint történik. Aztán ha így sem sikerül a felvétel, akkor a kerületi jegyző berak téged a kerületedben egy olyan suliba ahol még van hely. Egyébként egész jó gimikben is szoktak helyek maradni.
2013. márc. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Miért

Hány helyet adtál meg

(mármint iskolát)

Ha megadtál többet valahova csak fölvesznek

2013. márc. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Valahova be fogsz kerülni
2013. márc. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az van az ideiglenes rangsorban az OM-azonosítód mellett, hogy nem vesznek fel, vagy a rangsor végén vagy? Mert nem m1
2013. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát igazából egy sulit jelöltem meg, a sulim gimijét... nem találtam olyan iskolát ahova felvettek volna, vagy jelentkezni akartam (volna..) mert vagy kevés pontot értem el a központin ahhoz, vagy nagyon gyüjtő jellegű és egyátalán nem akartam odamenni... igazából a jegyzékben az ideiglenesben a 96. vagyok és olyan 70 körül vesznek fel (azthiszem 200 körül jelentkeztek)... ma beszéltem az osztályfönökömmel és pár tanárral, mindegyik azt mondta, hogy nem állok olyan rossz helyen, mert sokan még máshova mennek el ugye... szóval mostmár nem aggódom annyira és reménykedek!
2013. márc. 8. 20:39
 6/18 anonim ***** válasza:

Persze

Reménykedj

2013. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Vidéki a suli(?)

Ha tudnád,hány osztály indul ott

De nem reménytelen (teljesen)

2013. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem budapesti ..
2013. márc. 10. 09:13
 9/18 A kérdező kommentje:
2 db és mint már írtam kb 70 diákot vesznek fel, egy-kettővel van hogy többet!
2013. márc. 10. 09:13
 10/18 A kérdező kommentje:
és hogy ne értsd félre budapesten van és az első komment így szólt volna: Nem, budapesti! csak még reggel van:)!
2013. márc. 10. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!