Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE mérnökinformatikus...

SZTE mérnökinformatikus szakon melyik a buktató tantárgy?

Figyelt kérdés
Azaz melyik az a tantárgy, amivel leginkább szórják ki a népet?

2013. márc. 9. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
számítógép architektúrák, progalap, kalkulus - legalábbis első félévben
2013. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mérnökinfón az architektúrák annyira nem nehéz (szerintem), mint proginfón és gazdinfón. Ezt abból látom, hogy jó pár mérnökinfós ismerősömnek sikerült 4-esre a SzAr (Számítógép architektúra), de pl. nekem (proginfón vagyok) és pár gazdinfós ismerősöm meg örültünk, hogy meglett a kettes (pedig nem keveset tanultam rá).

Ez abból adódik, hogy mérnökinfós SzAr-on nem íratnak évközben ZH-t, nálunk meg igen.


Kalkulus (integrálás,deriválás). Előtte sosem tanultam emelt szinten matekot, de meglett belőle a megajánlott. Oda sok szorgalom kell, mert amúgy nem annyira vészes.


Progalap se nehéz, bár én tanultam programozni előtte 4 évig (igaz, pascalba és nem C-be). Az is szorgalom kérdése, az évközi ZH-kat jóra kell megírni + a vizsgára bevágni 20-25 programot (de ha érted, akkor nem lehet nagy probléma).


Mérnökinfón még talán a fizikát szidták sokan első félévben, hogy az húzós. Erről konkrét tapasztalatom nincs (mert proginfón nincs fizika).

2013. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!