Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol találok olyan iskolát...

Hol találok olyan iskolát ahol van orosz, mint második nyelv az angol mellet? Hol van rendes nyelvtanítás?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy fejérmegyei faluban járok gimnáziumban, de erősen gondolkozom az iskolaváltáson. Angol az első nyelvem és orosz a második. Szeretném hasznosítani az oroszt is, ezért próbáltam utánanézni olyan iskoláknak ahol van második nyelvként orosz is, de nem nagyon találtam semmit. Fejér megyében lakom Székesfehérvártól nem messze. Gondolkoztam a Vasvári Pál gimnáziumon de nem tudom milyen ott a tanítás. Illetve valami olyan sulit szeretnék ahol rá tudnék erősíteni a nyelvekre, a reál-humán tárgyak annyira nem fekszenek de kommunikálni nagyon szeretek külföldi emberekkel. Pesten is gondolkoztam, de sajnos nem ismerem túlzottan ott a sulikat és nem világosítottak fel,hogy mi lenne számomra jó. Tudnátok segíteni, hogy esetleg milyen vagy melyik suli lenne nekem alkalmas? Kéttannyelvűn is gondolkoztam, de mivel eddig nem sokmindent tanítottak, nagyon nehéz lenne bepótolni.Most félévkor 4.5 ös volt az átlagom, év végén szerintem 4.0-4.3 lesz maximum emrt kisérettségizek és eléggé le fogja húzni. :/

2013. márc. 13. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szechenyi Istvan Gimnazium Dunaujvaros

ott van angol tagozat es orosz masodiknak is :)

2013. márc. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Budapesten én az Árpád Gimnáziumot tudnám ajánlani, nekem ott második nyelvem az orosz, és nagyon jól tanítanak!
2013. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Xantus János kéttanyelvű Gimi és Idegenforgalmi, országosan a 2. legjobb idén, tavaly országosan az 1. a nyelvtanításban!!! (felsőfokkal végeznek a tanulók)
2013. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron a Vasváriban lehet második nyelvként oroszt tanulni. Nagyon jó iskola, sok érdekes program van, erős a közössége. :)
2014. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
újbuda józsef attila gimi
2021. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!