Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az E5vösben hogy van ez...

Az E5vösben hogy van ez nulltábor? (Lent)

Figyelt kérdés

Tehát már nagyon valószínű hogy a budapesti E5vösbe megyek, és szeretnék kicsit többet tudni erről a nulltáborról. Hogy van ez? Akkor nincs gólya tábor? Hányan mennek a nulltáborra? Az mikor van? Mit csinálnak ott?

Kérlek aki tud segíteni megköszönném. :)))



2013. márc. 17. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Augusztus végefelé van, sajnos nem mehet mindenki (pontosan nem tudom, hányan), úgyhogy a jelentkezésre időben oda kell érni, sorbaállás van.

Az elején sátorozós, olyan nomád feelinges a tábor, de ki lehet bírni simán, a programot majd ott megtudod, unatkozni nem fogsz, szuper lesz, nem szabad kihagyni. :)

Gólyatábor is van, talán október körül (?), az csak 3 nap, de minden gólya mehet, lényegében a null folytatása, szintén nagyon-nagyon jó. :)

2013. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :))

És a tábor az hány napos?

2013. márc. 17. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nem az előző vagyok, de éppenséggel tudom :)


10-11 (azt hiszem, 11 nap - 10 éjszaka, de egy-két nap tévedést megbocsátható? )

2013. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!