Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent István Egyetem kollégium...

Szent István Egyetem kollégium lakói! állattartás lehetséges?

Figyelt kérdés

Állatorvos tudományi kar kollégiumáról(Marek József Kollégium ) lenne szó. A Szent István Egyetem honlapján olvastam, hogy lehet kutyánál kisebb állatot tartani: [link]

Viszont ha a kollégium hivatalos honlapjára megyek rá, ott írják, hogy nem lehet tartani állatot. Akkor most hogy is van ez? Valaki, esetleg aki a kollégium lakója, tud segíteni? Sürgős lenne, mert nem hagyhatom otthon a macskámat...



2013. márc. 24. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan elvileg nem lehet, de senki nem szól, ha beviszed a cicádat. Sokan tartanak bent macskát, nyulat és egyéb állatkákat.
2013. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Ez zene füleimnek... Te ott laksz? Most baromira örülök, annyira megkönyebbűltem :)))

2013. márc. 24. 20:16
 3/7 A kérdező kommentje:
*megkönnyebbültem
2013. márc. 24. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Én már nem lakok ott, de másfél évig kolis voltam, és akkor is voltak állatok, és úgy tudom, hogy most is vannak. :)

2013. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehetne még pár kérdésem? :))

Milyen gyakran volt szobaellenőrzés és olyankor mit csináltatok az állatokkal? Vagy nem zavarta őket, hogy ott vannak?

2013. márc. 24. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha nem volt szobaellenőrzés :)
2013. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, nyugodt szívvel vihetem akkor oda a cicusom?! :))
2013. márc. 24. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!