Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Alapítványi gimnáziumokat...

Alapítványi gimnáziumokat keresek, ahol a nyelv a "kiemelkedő tantárgy"? Többi lent.

Figyelt kérdés
Alapítványi sulit keresek,mert ott azt mondták,hogy nagyon jók az osztályközösségek.Az országban bárhol lehet,bár az Alföldön lakom,de meg lehet oldani bárhol.Aki olvasta a Szent Johanna Gimit,az érti,miért keresek ilyet.Van hozzá hasonló gimnázium? (ami nem francia)

2013. ápr. 1. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Budán a "Budenz gimi

(egyik része alapítványi)

2013. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha jól tudom akkor Baján az MNÁMK is alapítványi. Viszont ott a német a fő nyelv.
2013. ápr. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerek ilyen sulit, csak annyit mondanék, hogy ne egy könyv alapján válassz sulit, mert az bármennyire is hasonlít, nem valóság. Udod, "rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni." Főleg, hogy nem tudom, jó vagy nyelvekből, vagy az is csak megtetszett a Szent Johanna gimiben?

(Persze ha nem erről van szó, meg se szólaltam)

2013. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyelvekből elég jó vagyok,és tudom hogy ilyen iskola nem létezik,de a kis létszámú iskolák szerintem sokkal jobbak,és nem a könyv miatt mondom.
2013. ápr. 2. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Debrecenben a Dienes László Gimnázium.

Van angol 2 tan nyelvű meg nyelvi előkészítő, az német.

Itt mindenki jól megvan a másikkal és jók az osztályok, összetartóak :)

2013. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyot téved, ha azt hiszed, ezekben a sulikban nagyobb az összetartás!!! Főleg az ország top magánsulijaiban. Mivel itt félévente 700 ezertől felfele van a tandíj, gondolhatod, hogy pénzes családok gyerekei járnak ide, a legtöbbjük viselkedésén ez meg is látszik, tisztelet a kivételnek. Ugyan olyanok, mint bármely más iskolában. Az osztályközösség a diákokon múlik, nem az iskolán.
2013. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Budapesti Osztrák Iskola, ez a suli minden kérdésedre megoldás, tökéletes választás :)
2013. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gyakorló Gimnázium, Idegenforgalmi Szakközépiskola és Szakképző Iskola.

Az iskola Budapesten van, és a tandíj félévente 60.000,-

Nagyon sok rossz hírt hallottam róla, hogy az iskolában csak is kizárólag sznob, beképzelt, újgazdag diákok járnak. Ezeket természetesen olyanok állítják akik nem az említett iskolába járnak. Az osztályközösség mindig más, a gyerekeken múlik. Viszont a Xántusban nagyon jó a nyelvoktatás, érdemes oda menned ha nyelvet szeretnél tanulni. Sokat kell tanulni, de ezért jár az ember iskolába. Folyamatosan külön programokat szerveznek az osztályokkal. Nagyon sok nyelvvel ismerkedhetsz meg, és az épület mese szép!!! :) Csak ajánlani tudom!

2013. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!