Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány passzív félév vehető ki...

Hány passzív félév vehető ki a főiskolán, egyetemen? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtem a sulit, akkor azt mondták, hogy 4 passzív félévet vehetek ki, most az öcsémet felvették az egyetemre és a tájékoztatóban, amit kapott azt írják, hogy a képzési időd felét használhatod fel, pl. ha 10 félév akkor 5 passzív féléved lehet. Ez tényleg így van?
2009. szept. 23. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy a felét lehet, de egyszerre nálunk csak max 2-őt lehet kivenni
2009. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most passzív féléven vagyok. Akárhányat lehet, de egymás után csak kettőt, utána vissza kell menni minimum egy félévre és utána újra passzívvá teheted egy évre magad.

Csak ne felejts el félévkor visszamenni, hogy a második féléved is passzívá tedd, különben megszüntetik a jogviszonyod.

2009. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

OFF: mi az a passzív félév? bocs, de nem tom :S

14/L

2009. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

19:01

Ha majd mész egyetemre megtudod. Egyébként szerintem elég egyértelmű. Benne van a nevében. Passzív félév = passzív félév

2009. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
jó-jó, de akkor nem kell tanulni, vagy mi? vagy nincsenek dogák??
2009. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
PASSZÍV félév. Ne legyél már ekkora tök.
2009. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
annyit jelent, hogy akkor halasztatsz. Tehát be sem kell járnod egyetemre, vizsgáznod sem kell. Semmi nincs.
2009. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!