Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Karinthy Frigyes Gimnáziumba...

A Karinthy Frigyes Gimnáziumban milyen a csibetábor?

Figyelt kérdés
Miket kell csinálni? Megszívatnak, mint általában a gólyatáborokban? Hogy működik ez? :)

2013. ápr. 21. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a csibetábor. Sátoraljaújhelyen szokott lenni. Elég nagy a tábor területe. Nagy faházak vannak, ha jól emlékszem 8 ágyas szobákkal.

Mindig vannak különböző csapatok, amik úgy vannak összerakva, hogy minden csibe osztályból van 2 tanuló+ idősebbek plusz a csapatvezető, aki már elballagott általában. És akkor vannak csapatfeladatok meg ilyesmik.

Minden nap van gyűlés reggel meg este. Olyankor is vannak feladatok, néha a tanárok adnak elő valamit meg hasonlók.

Szívatások nem nagyon vannak, illetve van az úgynevezett szivacskártya. Ha valaki valami rosszat csinál, akkor az kap egy szivacskártyát és valamilyen feladatot teljesítenie kell.

Egyébként van medence is, szokott lenni egy kisebb kirándulás, illetve este bátorságpróba, disco stb.

Ha valami még érdekel kérdezz nyugodtan! ;) :)

2013. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a kérdésem, hogy a leendő 9.-es osztályok sokat vannak együtt...? Mármint, hogy az osztályokat "összeszoktatja" a csibetábor? :)
2013. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen. Persze ez egyéntől is függ, hogy ki mennyire barátkozós, de ahogyan én látom nagyon is összeszoktatja, és nem csak a kilencedikeseket kilencedikesekkel, hanem a nagyobbakkal is. :)
2013. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vannak ugynevezett "osztalyfonoki orak", ahol egyutt vannak az osztalyok, de amugy csoportokban mukodik minden es mindenkit osszeszoktat mindenkivel, ha nyilt vagy:)
2014. márc. 24. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!