Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » TEK Kossuth Lajos Kollégiumok...

TEK Kossuth Lajos Kollégiumok vagy Campus Hotel Debrecen? Egyágyas vagy kétágyas koliszoba?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kezdeném az egyetemet. Tapasztalatokat várnék mindkettővel kapcsolatban! Képeknek is nagyon örülnék! Milyen berendezések, plusz lehetőségek vannak? Mik az előnyeik, hátrányaik?
2013. máj. 6. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hova akarsz járni. Az egyik a Kassai úti campusban van, a másik az Egyetem térin. A Campus egy kicsit modernebb, jobban felszerelt, kb 5 éve építették, de a Kossuthot is felújították teljesen, szóval ilyen téren nem igazán van különbség, egyik se lepukkant.
2013. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
BTK, tehát a főépület közelében lennék, de szerintem a Campus sincs messze. A kérdésem inkább a felszereltségre, tapasztalatokra vonatkozik, de köszi a választ! :)
2013. máj. 8. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ér meg a Campus napi 2*15 perc sétát, annyival nem jobb.
2013. máj. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem :) köszi
2013. máj. 9. 11:18
 5/7 anonim válasza:
Szerintem 2*15 percbe nem hal bele az ember. Én azt hallottam, hogy valóban a Campus a legjobb.
2013. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Campust tényleg sokan jobbnak mondják, de a felújítás óta úgy tudom a Kossuthban is van saját zuhanyzója minden szobának, szóval már nem sokkal jobb a Campus. De sokan a Tisza István kolit mondják a leghangulatosabbnak.

Én kétágyasba mennék, de ez ízlések és pofonok kérdése.

2013. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!