Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Történelem középszintű irásbel...

Történelem középszintű irásbeli érettséginél az atlaszt végig lehet használni? A feladatoknál esszéknél is? Az atlaszokban lévő kronólogiát is?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen és igen.
2013. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor ez nagyon jó mert kronológiában sok minden le van írva legalább 6-7 pontot össze lehet szedni a segítségével akkor ez is egy legális puska azaza nem szólnak érte ? ez egy nagyon jó hír
2013. máj. 7. 11:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, de jó hogy ezt érettségi előtt 1 nappal kell kiderítened. :D
2013. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát na nem voltam benne biztos hogy nem szólnak e érte ha hátra lapozok a kronológiához
2013. máj. 7. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Sőt ha piros atlaszod van akkor a komplett érettségit kibírod puskázni belőle HA tudod használni!!!
2013. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem narancssárga van
2013. máj. 7. 11:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Na mert hogy kell használni? Leírja mi volt az aranybullában például? :)
2013. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azt pont nem, de a 48as forradalom lépésről lépésre benne van. valamint minden csata évszáma mellett a harcoló felek, hadvezéreik, esetleg királyaik és a győztes is ott van a kronológiában. és ezen kívül még meglesheted a térképeken is a havezéreket, útvonalukat, néha még a képüket is :) van még külön eu kialakulási kronológia, magyar királyok, fejedelmek, közt. elnökök, kormányfők kronológia. ezen kívül a tudományos és kultúrális eredmények jegyzéke nevekkel, találmányokkal, elvekkel, törvényekkel és évszámmal (ez a rész kb. magában kimeríti a két ipari forradalomhoz kérdezett anyagot)
2013. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Történelem éretségen ez az új tipusú atlasz is használható?cartographia kiadó a borítóján egy pajzson oroszlán van ilyen narancs sárga színű beleköthetnek hogy újabb kiadás ? csak ez alapján tanultam és írásbeliket néztem nem volt kikötve sose melyik fajtát ebbe beleköthetnek?
2013. máj. 7. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:
[link] itt azt írja, hogy amiről te beszélsz az érettségin hivatalosan engedélyezett atlasz :)
2013. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!