Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg fizetős lesz az...

Tényleg fizetős lesz az érettségi mindenkinek? Akkor már csak az tanulhat, akinek van rá pénze?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam fizetőssé akarják tenni az érettségit. 10E forint tárgyankét, nyelv és az informatika drágább. És ha nincs 50-60 ezrem arra, hogy érettségi vizsgázzak, és ebből adódóan hogy továbbtanuljak? :/ :S
2009. okt. 1. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még erről nem hallottam, de őszintén szólva nem lepődnék meg. Így sem ingyenes az oktatás, én is majdnem kibuktam emiatt középiskolából, mert a könyvre sem volt pénzünk...
2009. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy te hol hallottad?
2009. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
egy barátom mondta, hogy a hiller már csak egy bábú, a pénzügyminiszter vagy kicsoda fog dönteni erről. És ugye pénzhiány van a kasszában, ez egyfajta megoldás lenne nekik. Én nagyon sajnálnám, ez már mindennek a teteje lenne..
2009. okt. 1. 12:40
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

18 éves korig kötelező az isola ha joltudom

nem teheti fizetőssé

2009. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
79%
Nekünk 32ezret kell idén fizetnünk az érettségire :(
2009. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Abban a hírben amit a barátod hallott arról szólt a dolog,hogy a felvételiket nevezetesen az ált isk és közép iskolait tennék valamilyen formában fizetőssé. De eddigi még senki semmit nem döntött el, még nem is szavazott róla az mszp és a kormány, meg az országgyűlés... Szóval semmi sem biztos..
2009. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy kötelező (egyébként csak 16-ig), de az érettségi vizsga nem kötelező, így aztán azt csinálnak, amit akarnak.
2009. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
12:43-as nektek miért kellett fizetni? Jelenleg még ingyenes, ha nappalin tanulsz, úgy tudom.
2009. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Úgy tudom "csak" estin fizetős.
2009. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
18 éves korodig vagy tanköteles, addig a közoktatás keretein belül, magáért az oktatásért valamint a vizsgákért nem vagy köteles fizetni. És ha kéne is azt nem veled kezdenék, mivel törvény, hogy olyan követelményekkel kell befejezned egy iskolát amilyeneket a beiratkozásodkor támasztottak eléd. Tehát egyoldalúan ezt max a felmenő osztályokba vezethetnék be. De nem fogják. Soha sehol nem hallottam még ilyet, pedig szakmámba is vág a téma. Ja és Hiller nem bábú szerintem szimplán csak agyhalott a pasi.
2009. okt. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!