Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most ugye van lehetőség a...

Most ugye van lehetőség a jelentkezési helyek módosítására, de nem értem?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy ha nem vesznek fel első helyre amit megjelőltem, már pedig nem fognak akkor van hátrányom a második vagy harmadik helyre bekerülnöm? Elrontottam az érettségit így nem fognak felvenni Pestre. Pécsbe reménykedek még de NYíregyházára biztos meglesz a pontom. Szóval az a kérdésem hogy ugye nem leszek hátrányba attól hogy lehet hogy az első két helyre nem vesznek fel akkor ha a harmadik helyre megvan a pontom akkor felvesznek ugye? Segítsetek, nem szeretnék ilyenen elcsúszni.
2013. máj. 24. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
ne aggódj, nem jelent hátrányt, ha az elsőnek megjelölt helyre nem vesznek fel, ugyanolyan esélyed van, mint annak, aki mondjuk elsőnek jelölte azt, amit te harmadiknak... a pontjaid számítanak, nem a sorrended.
2013. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm most megnyugtattál :))
2013. máj. 24. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!