Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FELVÉTELIZŐK: van köztetek...

FELVÉTELIZŐK: van köztetek még olyan, aki nem kapott regisztrációs csomagot e-mailben?

Figyelt kérdés
Én még nem kaptam meg, hüpp.
2013. jún. 1. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én most baromira szőke nő leszek, de nem tudom pontosan, hogy megkaptam e. Még pedig azért nem, mert csak hétfőn vettem észre, hogy a régi email címem van megadva efelvin, amit viszont több, mint fél éve nem használtam. Felmentem rá és kiderült, hogy inaktív volt, mióta nem léptem be, így minden üzenet, amit kiküldtek rá, automatikusan törlődött. Szóval nem tudom, hogy megkaptam e :D felmentem felvire, hátha ott írnak valamit erről, hogy kiküldték e már, de semmi...
2013. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha kiküldték, akkor azt az efelvi felületén, a dokumentumok fül alatt látnotok kell! egyébként azt írták, hogy aki május végéig nem kapja meg, az jelezze! úgyhogy hétfőn hívjátok fel az oktatási hivatalt%!
2013. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én azt olvastam, június elejéig kell megkapni...

Amúgy meg én semmit nem csináltam a felvin, szóval oda hiába jönne e-mail, mert én papíron jelentkeztem, és azon adtam meg egy e-mail címet, amire elvileg ki kellene küldjék.

2013. jún. 1. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Kettes! Köszönöm, hogy szóltál, megnéztem és valóban ott van. Örülök, hogy vannak emberek még a világon, akik nem csak képben vannak, de segítenek is, ha valaki szőke nőt játszik :D

Kérdező: ha postán küldik ki, az mindenképpen lassúbb lesz. Email elérhetőséget egyáltalán nem adtál meg? Azt olvastam ugyanis, hogy akinek lehet, odaküldik, még ha papíron jelentkezett is.

2013. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De, írtam is, hogy megadtam az e-mail címem...:)

Meg igazából a számomat is.

2013. jún. 1. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:
na, akkor örülök, hogy segítettem:D
2013. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi. :D
2013. jún. 1. 23:25
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ne haragudj, hogy neked nem tudtam segíteni, én elektronikusan jelentkeztem. hétfőn hívd az oktatási hivatalt, majd ők megmondják a tutit.
2013. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy papíron vagy elektronikusan jelentkeztél-e: ha papíron, akkor is használhatod az e-felvételit. Regisztrálsz a főoldalon, aztán ha rámész az e-felvire akkor kéri az azonosító számodat. Ezt követően kapni fogsz egy biztonsági kódot, amivel be tudsz lépni a saját felületedre. A dokumentumok között, a legvégén ott kell lennie a regsiztrációs levélnek...
2013. jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!